درباره ی ما

پیچیده شدن روابط اجتماعی در دنیای امروز به فرصت‌طلبان این امکان را داده تا با استفاده از پیچ ‌و ‌خم‌ زندگی ماشینی و کمبود آگاهی های حقوقی مردم راههایـی برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند. در این میان امید اصلی مردم ، حقوقدانها به ویژه وکلا هستند.

حقوقدانها به عنوان نیرویی کار‌آمد نقش مؤثری در تــامیــن آرامش و راحـتی مردم ،پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعــادت واقعی و پایدار مردم دارند.

مؤسسه حقوقی دادآوران عدالت جوان به شماره ثبت 42534 با شعار  راه حل های شما از اینجا شروع می شود. در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، ازدواج و طلاق، بین المللی و دیگر امور حقوقی، با ارائه مشاوره و ارزیابی پرونده ها، موکلین را از روند رسیدگی، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می سازد.

مؤسسه حقوقی دادآوران عدالت جوان با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانت داری و اعتماد با بهره مندی از قضات بازنشسته ، وکلای پایه یک دادگستری ، اساتید دانشگاه و مشاوران حقوقی و ثبتی مجرب اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای و قبول دعاوی داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی وحقوقی نموده و به عنوان مشاوری امین و یاوری صدیق کنار موکلین محترم می باشد.

انشاالله که بتوانیم در این راستا ابتدا رضایت الهی و سپس رضایت شهروندان محترم را بدست آوریم.

مزایای استفاده از خدمات

موسسه حقوقی عدالت

ارائه قیمت و شرایط ثابت

هزینه و شرایط تمامی مشاوره ها بصورت تضمنین شده و یکسان می باشد. شما پس از دریافت مشاوره پشتیبانی می شوید و در ادامه روند حقوقی پیگیری و هدایت می شوید.

مشاوره آنلاین تصویری

 با توجه به دسترسی راحت و آسان متقاضیان به اینترنت، مؤسسه حقوقی عدالت، خدمت دیگری در جهت مشاوره حقوقی از طریق ارتباط آنلاین تصویری با مشاوران برای کاربران ایجاد نموده است. برای برقراری ارتباط رایگان با ما می توانید روی گزینه زیر کلیک کنید.

نظارت، کنترل کیفیت و انتخاب بهترین مشاور

تمامی مشاوره های حقوقی را کنترل می کند. شما به بهترین وکلا و متخصصین مرتبط می شوید. بر اساس تخصص و نوع نیاز شما مشاوره ارائه می شود.

مشاوره حقوقی حضوری

یکی از مهمترین و اصلی ترین خدمات مؤسسه حقوقی عدالت، مشاوره حقوقی حضوری به مراجعین است. در این خدمت وکلای ما با رؤیت مدارک و مستندات شما و با صرف وقت کافی و گفتگوی متقابل، مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند داد.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه

قبل از انتخاب وکیل و شروع پروسه پیگیری یک پرونده حقوقی، شما لازم دارید تا اطلاعات کافی از فرایند، شرایط، مدارک و  هزینه های تمام شده آن داشته باشید. مشاوره حقوقی شما را قبل از شروع روند آگاه می کند.

مشاوره تلفنی رایگان

یکی از خدمات بدیع مؤسسه حقوقی عدالت، ارائه مشاوره حقوقی و مشاوره قضایی از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی است. شما می توانید برای مشاوره از این طریق با وکلای خود مشاوره نمایید.

راه حل های شما از اینجا شروع می شود...

پاسخگویی سوالات شما بصورت رایگان هستیم با شماره 34007